top of page

Їжа звідусіль. Food all over the world (Сценарій відкритого уроку)


Тема: Їжа. Food all over the world. Мета: 1) Закріпити ЛО з теми; закріпити використання конструкцій neither … nor/ either … or, both; countable/ uncountable nouns 2) Розвивати навички аудіювання та мовлення, формування комунікативної компетенції 3) Познайомитися з культурною традицією Британії,

Хід уроку

1. Greetings

2. Warming-up: Прослухайте пісню та оберіть слова, які ви почуєте. Слова написані на окремих листочках та розкладені на партах. Діти мають почути, чи є це слово в пісні чи немає. Якщо вони вважають, що почули слово, вони виходять до дошки і приклеюють його на дошку. Читають слова, розповідають про що пісня. Вписують пропущені слова. Співають. (див. дод.1 та 4)

3. Group work. Making up a dialogue. Надрукований діалог розрізаний на репліки 4 учні мають зібрати за змістом та розіграти для класу. (див. дод.2)

4. Grammar. • Ball game. Countable-uncountable. Вчитель називає слово и кидає м’яч учневі. Той повертає його кажучи: countable or uncountable • Повторення countable and uncountable nouns. Заповнення на дошці таблиці. Разом. Countabe Uncountable There is / are There is Many/ a lot of Much/ a lot of Some/ any/a Some/ any A few A little • Grammar practice. Вправа. Вставте правильне слово. • Correct-incorrect. Діти слухають речення. Якщо речення правильне, вони піднімають руку.

5. Listening. Слухають діалог складений групою. • Post-listening activity a) Відповідають на питання за змістом. b) Correct-incorrect sentences. Якщо вчитель говорить правильне речення, учні встають

6. Перевірка домашнього завдання. Захист проектів «Meals, food and drinks in Great Britain». Оцінювання групових проектів. Оцінка учнів.

7. Reading (див. дод.3) • Pre-reading activity What do you know about Chinese food? Have you ever eaten it? What do they usually eat? • New vocabulary Reading in pairs. • Post-reading activity. Answering the questions after the text. In a written form Учні записують відповіді на питання на листочках обмінюються між парами для перевірки.

8. Summarizing Оцінювання та підведення підсумків, домашнє завдання За бажанням діти ще раз співають пісню.


bottom of page